HAKKIMIZDA

2004 yılından bu yana faaliyet gösteren TEMPO ETİKET LTD.ŞTİ. , bilgi ve tecrübe birikimi ile tekstil etiketleri sektöründe kısa zaman içerisinde lider konumdaki firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Kalite ve zamanlama ile fiyatın önemli olduğu etiket sektöründe bu temel unsurları bir araya getirerek kendi standartlarını ve misyonunu örnek alınacak hale getirmiş olan firmamız bundan sonraki hedeflerini hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile sektöründeki yenilikleri en iyi en hızlı bir şekilde takip etmek olarak belirlemiştir.

TEMPO ETİKET LTD.ŞTİ. ‘in kuruluş amaçlarından bir tanesi de sektörüne hizmet eden tekstil firmalarına yapılacak olan her türlü etiket aksesuarın öncelikli olarak tasarımını ve araştırmasını yaparak hizmet ettiğimiz firmalara en iyi sonuçları hazırlamaktır.

Buna istinaden kurulmuş olduğumuz 2004 senesinden beri tasarım ekibimizin ve araştırma geliştirme (AR-GE) bölümümüzün kalitesini ve standartlarını yeni fikirler ışığında canlı ve zinde tutmayı hedeflemekteyiz.

Firmamız üretimini yapmış olduğu karton etiket , dokuma etiket,deri etiket, baskı etiket grubu , metal aksesuar,karton kutu,promosyon ürünleri imalatları içinde gerekli alt yapıyı 2007 senesinde oluşturmuş, ve sektörel deneyimleri ile de bu alanlarda söz sahibi olmayı başarmıştır.

Bugün TEMPO ETİKET LTD.ŞTİ. ‘in mevcut müşteri portföyünde adı kalite ile bütünleşmiş dünyanın önde gelen markalarına üretim yapan konfeksiyon fabrikaları bulunmaktadır .

Ayrıca firmamız katıldığımız yurt içi ,yurt dışı fuar ve organizasyonlarda elde ettiği müşterileri ile dört kıta’da 16 ülkeye ihracat yaparak bu konuda da ülkemizin sektöründe lider firmaları arasında yerini almıştır.