İLKELERİMİZ

GÜVENİLİRLİK : Tempo etiket ailesi olarak en büyük ilkemiz, müşterilerimiz ile kurduğumuz güven bağımızdır. Her durumda, müşterilerimizin hakkını ve çıkarlarını korumak için çalışır, üstlendiğimiz sorumluluğun bilinci ile hareket ederek bu güven bağının sürekliliğini korumak içgüdüsüyle hareket ederiz.

YENİLİKÇİLİK, YARATICILIK VE DEĞİŞİME AÇIKLIK : Firmamızın en gelişmiş yönünü simgeleyen ilkemizdir. Her zaman sektöre bir farklılık getirebilmeyi hedefleyerek, müşterilerimize eşi benzeri olmayan ürünlerimizi sunarak, orijinalliği, fikirlerin ve tasarımların değerini her zaman destekliyoruz. Sektördeki değişmeleri, moda akımlarını yakından takip ederek ve bu akımlara kendi sektörümüzde yön vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ar-Ge çalışmalarımızı da her zaman yeni bir fikir, yeni bir model bulup, tasarlayıp sunarak müşterilerimizi en iyi şekilde temsil etme amacı etrafında sürdürüyoruz.

REKABET : Tempo ailesi olarak, her zaman sektörümüzdeki diğer firmalarla rekabet etmeyi ve bu rekabet ortamında sürekli kendimizi geliştirerek yolumuza devam etmeyi amaçlıyoruz.

KALİTE-SONUÇ ODAKLILIK : Firmamız, ürettiği her ürünün kalite garantisini vermektedir. Müşterilerimize en iyi tasarımların bulunmasında yardımcı olarak ve üretimini en iyi şekilde yaparak, müşteri memnuniyetini her daim yukarda tutmayı ilke edindik. Memnun kalan her müşterinin bizim için çok değerli bir referans olduğunun bilincindeyiz ve bunun için kaliteden asla taviz vermeden müşteri istekleri doğrultusunda çözüm odaklı bir şekilde kusursuz sonuçlara ulaşmak her zaman birinci önceliğimizdir.

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ : Tempo ailesi olarak iş arkadaşlığımıza her zaman değer veriririz. Aile bireyleri gibi, çalışanlar arasındaki yakın bağın yaptığımız işe sıcaklık ve samimiyet getirdiğine ve bu sevginin dolaylı olarak müşteri memnuniyetine ulaşmamıza yarayacak olan kusursuz üretime olanak sağladığına inanıyoruz.

KURUMSAL VE SOSYAL SORUMLULUK : Tempo ailesinin gerek iş çevresi, gerekse sosyal çevresinin bilincinde olması önemli bir ilkemizdir. Firmalarında, aynı insanlar gibi sosyal çevresiyle ve kurumsal çevresiyle uyumlu çalışması, rakip firmalara karşı etik sorumluluklarının bilincinde olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu amaçla her zaman çevremizdeki firmalara saygılı, iş ahlakı doğrultusunda çalışmalarına devam eden bir sistem oluşturduk. Aynı zamanda, yaptığımız üretim dahilinde yer alan bütün atıklarımızı tamamen geri dönüştürüyoruz. Doğal çevreye karşı olan sorumluluğumuzun gelecek nesillere karşı olan sorumluluğumuz olduğunun bilinciyle çalışıyoruz.